Actueel

Hier vind je nieuwsberichten over het Stimuleringsprogramma Aanpak Dyslexie en andere relevante ontwikkelingen rondom lees- en spellingproblemen en dyslexie in onderwijs en zorg. Ook vind je hier de activiteitenagenda.

Promotieonderzoek: het effect van dyslexiebehandelingen /actueel/promotieonderzoek-het-effect-van-dyslexiebehandelingen

November 2019

Dag van de Dyslexie 2019 /actueel/dag-van-de-dyslexie

Oktober 2019

Balans Dyslexietour van start /actueel/balans-dyslexietour-van-start

September 2019

Week van de Alfabetisering /actueel/week-van-de-alfabetisering

September 2019

Oplossingsrichtingen bij themarapport dyslexieverklaringen /actueel/oplossingsrichtingen-bij-themarapport-dyslexieverklaringen

Mei 2019

Nationale Dyslexie Conferentie 2019 /actueel/nationale-dyslexie-conferentie-2019

April 2019

Regionale Netwerken /actueel/regionale-netwerken

April 2019

Actieplan Stimuleringsprogramma /actueel/actieplan-stimuleringsprogramma

April 2019

Makkelijk Lezen Prijs /actueel/makkelijk-lezen-prijs

Maart 2019

Nieuwe versies Leidraad, Handreiking en Leerlingdossier beschikbaar /actueel/nieuwe-versies-leidraad-handreiking-en-leerlingdossier-beschikbaar

Februari 2019

Nieuwsarchief

Hier vind je onze eerdere nieuwsberichten.
Lees meer over Nieuwsarchief

Op de hoogte blijven?

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief.
Aanmelden nieuwsbrief